Ankara Expres Nakliyat

evdeneve-nakliyat-aracimiz paketleme-ambalajlama
Ankara Mehmet Nakliyat profesyonel bir hal almak la beraber en kaliteli hizmet vermeyi amaçlamıştır. Taşıma gerek şehir içi gerekse şehirlerarası ev, ofis, parsiyel vs. taşıma hizmeti sunmaktadır. Ankara Mehmet Nakliyat ofis taşıma başarılı olan evden eve firmaları sizlere taşımacılık hizmetinin her bölümünde hizmet vermektedir. Ankara Mehmet Nakliyat hizmetinin kuruluş amacıda budur.
 hizmetlerimiz  taşıma
 

Ankara Mehmet Nakliyat Şehir İçi

 

Ankara Mehmet Nakliyat Şehirlerarası

Ankara Mehmet Nakliyat şehir içi taşıma hizmeti yapılmaktadır.Eğer firmaları tek tek aramak istemiyoriseniz nakliyat defterimizde bulunan teklif al bölümünü doldurun sizin açınızdan daha iyi olacaktır. Ankara Mehmet Nakliyat Şehirlerarası nakliyat hizmeti her firmayım diyen kişiler ile yapılmamaktadır.Şehirlerarası evden eve nakliyat yapacak olan firmanın gerçek bir evden eveci olması gerekir.
 ambalajlama  ankaranakliyatdepolama
 

Ankara Mehmet Nakliyat Paketleme

 

Ankara Mehmet Nakliyat Depolama

Ankara Mehmet Nakliyat paketleme hizmeti sadece elbiseler ve kırılacak eşyaları paketleme değildir.Özellikle çizilebilecek beyaz eşya ve mobilyalar havalı naylonlar ile sarılmalıdır.Kirlenecek olan yatak kanepe gibi malzemeleri önce streç naylon ve daha sonra yine havalı naylonlar ile sarılır. Ankara Mehmet Nakliyat depolama hizmetine de ihtiyaç olmakta dır.Sebebi ise taşınma esnasında başka bir şehirde tuttuğunuz evde sorun yaşayabilirsiniz.İşte burda depolama hizmeti devreye girmektedir.Depolama ücreti eşyaların durumuna azlık yada çokluğuna göre belirlenir.
asansorlu-ambalajli-nakliyat asansörlü-nakliyat
 

Ankara Mehmet Nakliyat Sigorta

 

Ankara Mehmet Nakliyat Ekspertiz

Ankara Mehmet Nakliyat hizmetinde gelelim sigorta işlemine.Sigortalı ev taşıma demek araçların içerisine yüklenen eşyaların yangın ve kaza olduğunda yapılan bir sigortadır.Elemanların eşya taşımasında verilen zararı ise taşınmadan önce firma ile yaptığınız sözleşme üzerindeki madde geçerli olurki kırılan çizilen eşyaları firma öder. Ankara Mehmet Nakliyat Ekspertiz hizmeti çoğunlukla gerek duyulan bir hizmettir. Eşyaları telefon da saysnız bile ne tür bir araca ihtiyaç olduğunu bilemezsiniz Sizin ulaştığınız evden eve nakliyat firması size yakın ise mutlaka ekspertiz hizmeti isteyin.Yakın değil ise whatsapp yolu ile fotoğraf gönderebilirsiniz. Bu durumda araç kapıya geldiğinde hiç bir sıkıntı çıkmaz.

ANKARA NAKLİYAT,ANKARA EXPRES NAKLİYAT,ANKARA EVDEN EVE NAKLİYAT,ANKARA ASANSÖRLÜ NAKLİYAT,ŞEHİRLER ARASI NALİYAT


CESİMOĞLU Nakliyat Ankara

Evden Eve Nakliyat.0312 346 82 82

Asansörlü, Şehir İçi ve Şehir Dışı Ev, Ofis Taşımacılığı